VIETCONG LEAGUE FORUM!

Spuštění nového fóra!

Ahoj,

před pár dny bylo spuštěno nové fórum. Odkaz na něj najdete v liště hlavního menu. Základní informace, jak fórum funguje, jsou uvedeny v podkategorii “Oznámení adminů”. Ráda bych vám ale fórum představila i tady. Samotnou registrací na stránkách vietcong-league.cz dostáváte automaticky přístup do fóra a můžete libovolně přidávat témata a příspěvky. Je možné, že některá témata či příspěvky budou muset projít schválením. Tento proces mám na starosti já (Sarynkaa). Neregistrovaní návštěvníci mohou do fóra nahlédnout, ale není jim umožněno přidávat příspěvky. Samotné fórum má různé funkce. Možná oceníte přihlášení k odběru nových odpovědí (lze kdykoliv zrušit). Oznámení vám vždy přijde do vaší emailové schránky, kterou jste zadali při registraci.

Pro neregistrované návštěvníky webu (a nejen pro ně) byl spuštěn Guestbook, který najdete pod záložkou fórum v liště hlavního menu. Návštěvníci nám tu můžou nechat vzkaz, pokud se nechtějí registrovat.

Fórum je stále ve vývoji a tak se může stát, že se struktura ještě změní. Proto pokud máte nějaké nápady na přidání dalších sekcí, jsou vítané.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..