Tommyho zpravodaj z Vietcongu

Máme za sebou již 3 týdny od spuštění naší nové Vietcong League a rádi bychom se ohlédli za uplynulým obdobím a zdůraznily některé důležité informace včetně pár novinek, které nás čekají!

Aktuálně k dnešnímu dni máme v naší nejhranější lize CTF 11 aktivních týmů včetně 3 zahraničních. Již každý tým odehrál minimálně 1 zápas a celkově již bylo odehráno neuvěřitelných 122 zápasů! Nejaktivnějším týmem je prozatím tým Elite Company s 31 odehranými zápasy.

Na zlaté 1. příčce se aktuálně drží tým iW!M s 1718 body, na stříbrné 2. příčce tým Riders on the Storm s 1679 body, na bronzové 3. příčce tým Blood Bashers s 1625 body a v těsném závěsu o jeden jediný bod na bramborové 4. příčce tým 9.BRF s 1624 body.

S tím souvisí hned první a hlavní novinka a to je připravovaná SÍŇ SLÁVY, kde budou uvedena jednotlivá ocenění. Všechna tato hodnocení budou představena oficiálně na Kařezu a uvedena zde na webu v samostatné sekci. Celkově jich plánujeme 5.

Ocenění pro nejproduktivnější tým: podle celkového počtu vyhraných kol (GF)

Ocenění pro nejefektivnější tým: podle % poměru vyhraných a prohraných zápasů (W%)

Ocenění pro nejaktivnější tým: podle počtu odehraných zápasů

Ocenění pro nejlepší tým: podle pořadí v lize dle ELO rankingu

Ocenění pro nejoblíbenější tým: dle veřejného hlasování všech týmů

Další novinkou je nově připravený HERNÍ LIGOVÝ SERVER k volnému užití (admin pw sdělíme na vyžádání). Jeho IP adresu najdete v zápatí webu vlevo nebo v seznamu všech herních serverů pod názvem Vietcong-League.eu Game Server. Všimli jsme si, že ale již většina týmů vlastní server má, tudíž tento bude sloužit spíš jako záložní/náhradní.

Poslední novinkou je připravovaný Vánoční turnaj pro 8 týmů, který se bude konat nejspíš v neděli 27. prosince od 20:00 systémem Playoff single elimination. Více informací sdělíme v samostatném článku. Nicméně přihlašovat se můžete už nyní v sekci Turnaje.

Aktuálně k dnešnímu dni navštívilo náš web skoro 2000 návštěvníků a zaregistrovalo se již přes 100 uživatelů. I to svědčí o úspěchu této ligy.

Nakonec informace k samotnému ligovému systému. Víme, že není dokonalý a zdaleka se nepřibližuje k ESL, ale věříme, že do začátku je to víc než dost a máme konečně zázemí, kde můžeme o něco hrát a tím nás to i více bude bavit. Věříme, že se pak společně sejdeme i v hojnějším počtu na Kařezu a vyhlásíme s pořadateli i oceněné týmy z naší ligy (viz výše).

Budeme vývojáře tohoto ligového systému také zahlcovat našimi požadavky, tak snad nějaké zaimplementují do nové aktualizace, ale kdy bude, to zatím vůbec netušíme.

Na závěr jedna věc. Hodně lidí se nás (mě) ptá, jak můžou pomoct. Nabízíte třeba nějaký finanční příspěvek a tak. Jediná věc, za co budeme rádi, je, že nám pomůžete s propagací této ligy. Pokud máte nějaké známé redaktory v nějakých herních portálech, klidně jim napište. Mým cílem je, aby naši snahu vidělo co nejvíce lidí a třeba si to zase někdo i kdyby jen z nostalgie nainstaluje a zase zahraje. Pokud máte kontakt na nějaké oldschool hráče, klidně jim taky napište, třeba něco ještě složí. Toť vše.

Tak dobrý večer Vietname!

Pohoda před akcí / Chill before mission

4 komentáře u „Tommyho zpravodaj z Vietcongu

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..