Potřebuješ herní server? Zkus to u nás!

Na našich serverech jsi už určitě hrál, ať už na publicu nebo našich speciálních WAR serverch s nízkou latencí a speciálními makry pro jednoduché nastavení CW.

Jsme experti na Vietcong s více než 10 lety IT zkušeností. Nemáme server na půdě u rodičů, ani na žádném sdíleném VPS, kde dostaneš jedno giga ramky a o procesor se přetahuješ s dalšíma 30 lidma. Máme vlastní železo v klimatizované serverovně v Brně, které spravujeme 24/7 a děláme to fakt dobře. Jsme připojení přímo k páteři českého internetu kabelem tlustým jako medvědí tlapa, díky kterému máme 1000 Mbits připojení a ping na Google.cz pod 3ms.

Ať už jsi klan se zašlou slávou nebo vlk samotář, u nás si z naší nabídky Vietcong serverů vybereš! Společně najdeme vhodné řešení, Vietcong server ti budeme spravovat, optimalizovat a škálovat, ať už budeš chtít jeden server pro 5 kámošů nebo třeba deset serverů pro 64 hráčů pro pořádnej gang bang na streamu.

 

Naše nejžádanější balíčky

Coop Server: Kdo rád koordinovaný postup nepřátelským územím ocení náš Coop hosting s pořádnou náloží map, za 113 Kč za měsíc pro 5 hráčů.

Clan Server: Vytvořte si vlastní klanový server pro hraní se starými přáteli, kteří to určitě ocení, dostanete od nás 12 slotů za 262 Kč měsíčně.

Public Server: Pro pořádnou bitku je potřeba pořádné množství hráčů, s naším serverem pro 32 hráčů za 587 Kč měsíčně budete mít o zábavu postaráno.

Chceš vlastní server?

Už na nic nečekej a napiš nám na hosting@ridersclan.cz!

Server admin: Lukáš “KRteQ”