Novinky v roce 2021!

Zdravím všechny členy VC komunity!

Rád bych Vám představil pár novinek a změn v novém roce 2021, které se chystají nebo už jsou aktuální!

  • Úprava systému ligy.

První novinkou je změna v zadávání zápasů. Od dnes, tj. 22.01.2021, lze zadat výsledek zápasu pouze vítězným týmem! Poražený tým nebo admin jen potvrzuje. Toto nové pravidlo jsme zavedli z důvodu toho, že se občas stalo, že každý tým zadal svůj výsledek a pak se zápas třeba zadal duplicitně 2x.

Druhou novinka je ta, že bez výzev již nelze zadat výsledek zápasu. To znamená, že před každým zápasem musí být zadána výzva a potvrzena! Je to důležité hlavně stran případných kontumací (z důvodu nenastoupení soupeře, zdržování, fake hráčů, cheatingu atd.). Toto platí také od dnes, tj. 22.01.2021.

Poslední a třetí novinkou je, že aktivně jednáme s tvůrci tohoto ligového systému (Tournamatch), kde apelujeme především na tyto změny: nahrávání více souborů k zápasu, možnost si vybrat mapu z maplistu před zápasem ve výzvě, zobrazení aktuálního přičtení nebo odečtení bodů po zápase, ukazatel aktivity týmu, možnost přidávat komentáře k zápasům atd. Prostě změny, které přiblíží náš ligový portál k dobám na ESL!

  • Celková úprava a doplnění pravidel

V plánu máme celkovou úpravu pravidel a jejich kontrolu. O to se postará náš hlavní admin ligy (Worw4n). Až bude korekce pravidel hotová, budete o tom informováni. Předpokládám, že to bude do konce ledna 2021.

Horkou novinkou jsou i nové mapy do CTF TeamPlay leader. Až se domluvíme, které mapy se budou hrát a jsou hratelné a bude většina VC komunity z ligy s nimi souhlasit, zaimplementujeme je do pravidel!

Ohledně tzv. BANOVÁNÍ map jsem se nakonec jako admini rozhodli, že toto pravidlo v naší lize nebude přijato. Každý tým tedy má právo si zvolit mapu, jakou chce. Pokud soupeř z tohoto důvodu zápas opustí (že nechce danou mapu hrát), bude zápas kontumován ve prospěch druhého týmu.

  • Novinky na webu

Další horkou novinkou je zprovoznění fóra. Bylo by fajn ho využívat, protože ne všichni, co chodí na tento web, jsou zároveň členy jednotlivých skupin na fb (a že jich máme min. 3!). Moderátorem fóra jsme zatím pověřili Šárku (nick: Sarynkaa) z týmu #Bridilove. Jako první téma do fóra jsem založil topic ohledně Kařezu (LANka).

Dále naleznete úplně dole kontaktní formulář, kde můžete kontaktovat admin tým s čím s jakýmkoliv dotazem. Odpovídáme 24/7 :-D!

  • Hledáme nové tváře do admin týmu!!!

Aktuálně náš admin tým čítá 6 lidí, které Vám ještě budeme dále představovat (mě a Basskera už znáte z rozhovorů). Taky na toto vydáme samostatnou novinku, ale pokud už teď víte a napadá Vás, čím můžete pomoct tomuto portálu, tak nám napište do nově vzniklého kontaktního formuláře!

Tommy Warner & basskeR

P.S. Do angličtiny pro zahraniční týmy bude nově překládat novinky a články Wiffy!

1 komentář u „Novinky v roce 2021!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..