Dobré ráno, Vietname! #3

Vánoce jsou za námi, a my doufáme, že jste si je všichni užili s těmi nejbližšími a našli pod stromečkem to, co jste si přáli.

A teď se jdeme mrknout na to, co se odehrálo ve Vietcong League!

Na první příčce se nám s rozdílem již 80 bodů osamostnil tým i W!M !^, který naplnil očekávání nás pořadatelů a zatím stále potvrzuje roli favorita. Na druhém a třetím místě jsou týmy eXtaz a Blood Bashers, které od sebe dělí pouhé 3 body. Oba týmy mají odehraný stejný počet zápasů, takže boj o druhou příčku je velmi vyrovnaný.

Z ligy nám zmizely dva týmy, a to Happy a MIXIT. Na základě hojné listiny volných hráčů se do ligy zapojil Komedy team, který je poskládaný z hráčů Happy a MIXIT. Skoro až na středu tabulky máme zatím tým Riders on the Storm, který ale může stále atakovat vyšší příčky díky těsnému bodové rozdílu na druhém až šestém místě.

Bohužel z důvodu nedostatku času na přípravu ale i nižšímu zájmu samotných týmu jste se rozhodli nepořádat Vánoční turnaj, který byl původně naplánovám na 27. prosince. nebuďte však smutní, turnajům není konec, v budoucnu určitě budeme turnaje pořádat, a věříme že se nám podaří sehat nějaké, byť i symbolické ceny.

Další bod, který bych chtěl zmínit je ATG ladder 3vs3. Tato liga se prakticky vůbec nehraje, a tak již uvažujeme o nahrazení za ATG 2v2 ladder který znáte z dob ESL. Dejte prosím vědět do komentářů nebo do facebook skupin, zdali by jste měli o tuto soutěž dvojic zájem.

Ke konci dnešního dílu tu mám i apel na některé týmy. Nevyžadujeme jako kdysi ESL velkou aktivitu týmů, ale podmínkou jou 4 hráči na soupisce. Prosíme tedy týmy, kterých se to týká, aby doplnili soupisky.

Na závěr celého příspěvku přidávám screen ze štědrovečního mixu, který byl hrán v pozdních až ranních hodinách.
E-sportu zdar a Vietcongu zvlášť!

2 komentáře u „Dobré ráno, Vietname! #3

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..