Dobré ráno, Vietname! #2

Uplynulo 14 dní od prvního dílu “Dobré ráno, Vietname!” a týmy nám stále přibývají! K dnešnímu dni máme registrováno celkem 12 týmů. S vyšším počtem zápasů se nám začíná prohlubovat bodový rozdíl mezi první a poslední příčkou, který již činí 270 bodů (k 19.12.2020 11:35). První pozici stále stabilně drží tým i W!M !^, který zatím potvrzuje roli favorita a drží formu z podzimního turnaje. Druhou příčku drží tým -RotS-, který bude určitě chtít zaútočit na první pozici a obhájit tak své dobré výsledky z LAN turnajů na Kařezu. Zatím kvalitní formu potvrzují i týmy eXtaz a Blood Bashers, které ale neodehráli vetší porci zápasů, takže boj o první příčky se nám může ještě stále zdramatizovat.

Zatím v méně hrané lize Single FunMap ATG ladder, kam se však přihlásilo krásných 23 hráču drží první příčku hráč Endruz, o pouhé 3 body za ním je Jenicek. Máme před sebou vánoční svátky, a tak více zápasů i v této soutěži samozřejmě přinese zajímavé boje o první příčky v tabulce.

V minulé novince se Tommy zmínil o chystaném Vánočním turnaji. Ten bude představen v samostatné novince. Pokud však již víte, že váš tým se bude účastnit, můžete se zaregistrovat v sekci turnaje.

https://vietcong-league.eu/tournaments-list/

Co říci na závěr? Osobně doufám, že vánoční svátky přinesou větší aktivitu hráčů a všichni si užijí vánoční hraní VIETCONGu.

5 komentářů u „Dobré ráno, Vietname! #2

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..