Dobré ráno, Vietname! #1

Není ráno a nejste ve Vietnamu? To značí jednu jedinou věc! Práve čtete nepravidelnou rubriku, ve které se dozvíte všechno, co se za poslední dobu dělo ve Vietcongu a hlavně ve Vietcong League.

Máme přes týden od oficiáního spuštění Vietcong League. Celý admin tým určitě na začátku čekal zájem hráčů a doufali jsme, že se start podaří. Ovšem po prvních 7 dnech již zájem překonal naše očekávání. Aktuálně máme na webu registrováno 88 hráčů a v týmové lize máme přihlášeno 10 týmů včetně dvou zahraničních. Zápasy se hrají v podstatě každý den a současné tempo zápasů je opravdu úctyhodné! Doufejme jenom v to, že minimálně přes zimu tempo nepoleví a snad v lize přivítáme i další týmy.

Tabulku týmové soutěže aktuálně vede tým i W!M !^, který zatím potvrzuje formu z podzimního turnaje. Jsme samozřejmě teprve na začátku soutěže, a s větší aktivitou týmů může samozřejmě přijít i zamíchání celé tabulky. V lize máme již i dva zahraniční týmy, a to Blood Bashers a P-team. Jsme velmi zvědaví, jak si tyto týmy povedou ve velké konkurenci domácích týmů a zdali se prosadí na vyšších příčkách tabulky.

Rádi bychom zde ještě připoměli pár pravidel a postupů na webu. jak jste možné někteří zaregistrovali, zatím jsem trošku limitováni technickými možnostmi systému, na kterém běží naše liga. Zatím musíte ke každému zápasu nahrávat screeny v ZIPu nebo v RAR archivu, protože systém umožňuje pouze jednu přílohu na zápas. Tuto věc již řešíme s dodavetel systému a v příští aktualizaci by se tato obtíž měla vyřešit. Dále bychom chtěli zmínit zadávání výsledků zápasu. Prosíme, aby vždy výsledek zápasu nejprve zadal vítězný tým/hráč, a soupeř ho poté potvrdil. V případě, že k tom nedojde a výsledek zadají oba, může v systému nastat situace, že bude zápas zadán dvakrát. I na tomto se pracuje, proto prosíme o strpení a dodržování tohoto pravidla.

Pro domluvu zápasů můžete využít skupiny na Facebooku, kterou jsme k tomuto účelu vytvořili:
Vietcong League – domlouvání zápasů
https://www.facebook.com/groups/1268661053506959

Můžete samozřejmě využít i starší skupiny, kde je historicky více hráčů:
Vietcong crew aneb kdo chodí na esl
https://www.facebook.com/groups/183995485120628

Samozřejmě záleží na vás, hlavní je se domluvit a zahrát si 🙂
Pokud potřebujete kontaktovat admina ligy, je nejlepší vznést dotaz v této skupině, vždy se vám ozveme. Hlavní admin pro Vietcong je Worw. Dále můžete kontaktovat Tommyho Warnera nebo Basskera. Pro dotazy ohledně herních serverů je zde KrteQ.

Přejeme všem hlavně hodně zábavy a samozřejmě bodů do tabulky! 🙂

6 komentářů u „Dobré ráno, Vietname! #1

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..