Bodování- Malá/velk...
 
Oznámení
Smazat vše

Bodování- Malá/velká prohra

8 Příspěvky
6 Uživatelé
4 Likes
120 Zobrazeno
KevinSamDoma
(@kevinsamdoma)
Příspěvky: 1
New Member
Úvodní téma
 

Na ESL co si pamatuji byla velká/malá prohra. Bylo by celkem fajn top zavést i zde.

 
Napsal : 28/01/2021 8:23 pm
Šárynkaa
(@sarynkaa)
Příspěvky: 17
Active Member Admin
 
Napsal: @kevinsamdoma

Na ESL co si pamatuji byla velká/malá prohra. Bylo by celkem fajn top zavést i zde.

Ahoj,

máš pravdu a taky bych to docela uvítala. Aspoň by slabší týmy měly taky větší šanci.

Problém je, že tento web to neumí a zřejmě ani umět nebude. Ten plugin, co je tu využívaný, by museli vývojáři nějak upravit, což nevím jestli je úplně reálné.

Zkusím se na to zeptat adminů, jaká je šance tohle tady zavést.

Sarynkaa

 
Napsal : 29/01/2021 7:52 am
Svejk
(@svejk)
Příspěvky: 8
Active Member
 

Já bych zavedl hru na vlajky 🙂 🙂

 
Napsal : 29/01/2021 2:54 pm
LinejChlup
(@linejchlup)
Příspěvky: 4
New Member
 

@svejk 

joo, to by těm slabším týmům určitě pomohlo 👍

 
Napsal : 02/02/2021 9:15 pm
Svejk
(@svejk)
Příspěvky: 8
Active Member
 

@linejchlup A v čem jim pomůže hrát na kola? 🙂 

 

Jasný tohle je otázka která tu je minimálně 15 let. Jestli hrát na kola nebo na vlajky. A oboje má své pro a proti, taky s tim souhlasim. Ale ted, když nefunguje malá a velká výhra, tak vyhrát jedno kolo nic neznamená a co jsme hráli, tak v 95% procentech případů v posledním kole hraje jeden tým maximálně o remízu nebo už je rozhodnuto..

 

Btw. vim, že to neni momentálně tady možný, ale dal bych malá výhra ( do 1,5 vlajek) a velká výhra až od 1,5 vlajek +. 

Pokud někdo nesázíte, tak pro vysvětlenou tým A musí vyhrát o 2 vlajky (2:0 ; 3:1 ; 4:2 ; ...... atd) aby měl full win.. nebo o 3 vlajky, to už je v principu jedno. a myslim, že i poslední kola by mohli být zajímavý. Nevýhodou by bylo, že pravděpodobně dva stejné týmy by proti sobě neměli moc full win.

 
Napsal : 02/02/2021 9:33 pm
iLeGaL reacted
Trapper
(@trapper)
Příspěvky: 10
Active Member
 

Myslim, že ty slabší týmy jsou primárně rádi, že dají třeba jedno kolo a to je pro ně proti těm silným týmům úspěch, ani tak nejde o ty body..

 
Napsal : 03/02/2021 10:30 am
kopi21V reacted
basskeR
(@bassker)
Příspěvky: 7
Active Member Admin
 

Ahoj,

co se týče malé/velké prohry. Toto určitě zavádět nebudeme. Jsme limitování přímo nastavením pluginu. Jednalo by se o změnu přímo v ELO ranking systému.  Víme, že to na ESL bývalo. Tento není a nikdy nebude jako ESL, to si musíme uvědomit. Musíme se pohybovat v mezích možností systému Wordpress a licencovaného pluginu, nehledě na budget. Víme, že web není dokonalý, ale buďme prosím rádi, že tu máme aspon nějakou možnost zahrát si ligově VC.

 

Diskuze ohledně teamplay ligy, zdali hrát na kola nebo vlajky je to od pradávna. Ano, obojí má něco do sebe. Ovšem my se držíme varianty "hrát na kola". Pro slabší týmy je to větší motivace. Pokud by v prvním kole na Riveru dostali 6 vlajek, asi by bylo po zápase. Takto je to určitě více zajímavější i pro slabší týmy.  

 

basskeR - admin

 
Napsal : 03/02/2021 12:53 pm
Bimboo and kopi21V reacted
Svejk
(@svejk)
Příspěvky: 8
Active Member
 

@bassker

Upřímně myslim, že jestli někdo dostane 6:0 první kolo, tak i když se bude hrát na kola je to poměrně jednoznačné, takže sice to bude zajímavější pro slabší tým o kolo později 🙂 představa že prohraju první kolo 6:0 a druhý i kdyby 3:0, tak se namotivovat k tomu, že když vyhrajeme dvě kola bude to remíza by bylo minimálně hodně obtížné. Ale chápu tvůj názor, jak to myslíš. Na druhou stranu:

 

Vem si dva týmy, které jsou vyrovnaný a kola skončí 1:0, 1:0, 0:0 //// Na kola už je zbytečný hrát a na vlajky je to ještě hratelné (samozřejmě záleží na mapě atd atd)..

 

Jak říkám oboje dává smysl a má klady i zápory 🙂 Upřímně si myslim, že na kola je lepší když jsou týmy daleko od sebe v ELO (a hrálo se na malou velkou výhru, kdy slabému týmu stačilo vyhrát jedno kolo a měli za to už body nebo minimálně menší ztrátu bodů, ale když je to Full win nebo full lose si myslim, že je to jedno u velkého rozdílu) a na vlajky, když jsou blízko by to bylo zajímavější.

 
Napsal : 03/02/2021 9:20 pm
Sdílet: